- Reklama -zprávy
- Reklama -udalosti

Zlatá éra retra je zpět: Které kousky ožijí v šatnících v roce 2022?

Návrat v čase ve formě kousků, které byly chic několik ér zpět je tady. Tušíte, co bude IN v tomto ohledu tuto sezónu?

Abstrakce a geometrie
Módu 70. let lze charakterizovat slovy ženská a elegantní. Přestože v ní asi nebylo tolik svobody jako dnes a přece jen se nesla v duchu určitých pravidel, rozhodně jí nechyběla hravost. Populární byly drobné a středně velké vzory.

Látky měly potisk s motivem květin, abstraktních či geometrických vzorů. Ženy nedaly dopustit například na multifunkční šátky, které měly opravdu širokospektrální využití. Určitě po nich sáhněte i dnes.

Volánové variace
Oblíbené byly volány, řasení, aplikace a důrazné efekty v oblasti dekoltu či rukávů. Toto také vidíme i mezi aktuálními trendy. Ať už sáhnete po balónových rukávech, nebo efektním volánovém detailu, je jen na vás.

Nezapomínejte však takovému looku přizpůsobit zbytek outfitu. Držte se toho, že méně je více a jeden výrazný detail naprosto stačí.

Fashion Woman in Yellow Silk Gown. Fantasy Girl in Golden Dress Flying on Wind like Phoenix Wings in Fire over Fiery Art Background

Barevnost a hravost
Barvy k retro období jednoznačně patří. Výrazné, hravé, tóny, které byly nepřehlédnutelné, se těšily velké oblibě. I když dnes většinou saháme spíše po zemitých tónech, je fajn inspirovat se obdobím, kdy opravdu barvy hrály prim.

Takovým kouskem dokážete skvěle rozbít běžný look a navíc vás to i prozáří.

Retro svetry si získají snad všechny ženy

Related Posts

Comments

PR článek

Nejnovější články