- Reklama -zprávy
- Reklama -udalosti

Nahá móda jako trend roku: Umění obléknout se, i když na sobě nemáte nic

Nahá móda, která je ovšem elegantní a vkusná. Nic vulgární a přece nesmírně sexy.

Ve světě instagramové éry je vzpomínka na 90. léta v módě jakýmsi vstupem do galerie. Dozvuky večírků, které jsme znali z dob Andyho Warhola a legendárního klubu Studio 54 v New Yorku, se přetavily do stylingů nejbližší dekády. Supermodelky jako Kate Moss věděly, jak zaujmout světoznámé umělce a kreativce. Povznesly basic módu a díky propojení s jejich DNA vytvořily trend, který přežije.

Pokud jsme si totiž někdy mysleli, že vykročením do roku 2000 budeme nosit futuristické modely připomínající oblek na kosmickou loď, realita vás vrátí zpátky do obrazu. Móda se opakuje. Móda se bude neustále opakovat. Vždy to bude iterace toho, co tady bylo. To, co jí dává nový rozměr, je jejich nositelka. Osobnost. Charisma. Troufalost. Kate Moss. Je to jakýmsi způsobem umění nosit danou věc. Umění obléknout se. I když na sobě nemáte nic.

She’s a Rich Girl
Julia Restoin Roitfeld. Francouzská kreativní ředitelka a designérka. Novodobá „Poster Girl“. Získala diplom na umělecké škole Parsons School of Design v New Yorku. Založila svůj vlastní blog Less is moře a v souladu s udržitelným životním stylem obhajuje vědomější a minimalističtější životní styl. Udržitelný styl není jen o tom pořídit si kvalitní věc, ale zaujmout také postoj a filozofii v tomto duchu v rámci životního stylu. Je to statement.

Julia Restoin Roitfeld. Francouzská kreativní ředitelka a designérka

Julia miluje ženské bandážové šaty inspirované stylem, který nosila Kate Moss v 90. letech. Ve spolupráci s francouzským módním domem Hervé Légers vytvořila kolekci ženských modelů. Hervé byl průkopníkem teček v 80. letech a právě jejich stopa se objevuje napříč stylem, který si léty pěstují.

Ve světě instagramové éry je vzpomínka na 90. léta v módě jakýmsi vstupem do galerie

Julia se jako dcera Carine Roitfeld, někdejší šéfredaktorky módní bible, francouzského Vogue, odmalička pohybovala v prostředí společenské elity. Dokonalá synergie. Pokud někdy existovala Paříž zhmotněná do módy, jsou to právě stylingy Julie Restoin Roitfeld. She’s a Rich Girl.

Julia miluje ženské bandážové šaty a oblečení inspirované stylem, který nosila Kate Moss v 90. letech

Related Posts

Comments

PR článek

Nejnovější články