- Reklama -zprávy
- Reklama -udalosti

Červená kamélie N°1 de CHANEL: Budoucnost v oblasti krásy, která jde nejen zvenčí, ale také zevnitř

Budoucnost nemůžeme přesně předpovědět, ale můžeme se na ni připravit. CHANEL odhaluje revoluci v oblasti krásy a stárnutí. Nová řada péče o pleť N°1 de CHANEL, jejíž hvězdou je pověstná kamélie, tentokrát červená.

Nová řada péče o pleť N°1 de CHANEL. Nový inovativní přístup s respektem k přírodě a životnímu prostředí. Cílem je dosažení rovnováhy těla a duše, krásy a mysli. Je důležité nejen hezky vypadat, ale se tak hlavně cítit.

V hlavní roli září červená kamélie
Výtažek z kamélie Red „The Czar“ Camellia pochází ze zcela speciálního místa, kde se pěstuje – CHANEL vytvořil laboratoř pod širým nebem v Gaujacq ve Francii, které pečlivě vybíraly vzhledem k mikroklimatu a úrodné půdě.

Kamélie je charakteristickým prvkem CHANEL. Ikonická rostlina Gabrielle Chanel, která vizionářským způsobem vnímala její estetickou hodnotu a její sílu. Kolekce kamélií a její inovativní agroekologické metody pěstování jsou jen začátkem lidského a vědeckého dobrodružství, které uskutečnila společnost CHANEL. K tomu, aby kamélie kvetla, potřebuje mírné a vlhké podnebí. Jen tak může plně projevit svou vitalitu a energický růst a intenzivně se rozvětvovat.

Budoucnost nemůžeme přesně předpovědět, ale můžeme se na ni připravit

Nová řada N°1 de CHANEL se skládá z celkem 9 produktů. Balení je eco-designed. Použity byly recyklovatelné materiály a produkty jsou z 80% skla. Balení krému na obličej RED CAMELLIA REVITALIZING CREAM je znovu plnitelné a patentované.

Related Posts

Comments

PR článek

Nejnovější články