- Reklama -zprávy
- Reklama -udalosti

Tyto typy mužů nechte ve starém roce: Sukničkářů a neustálých hledačů sami sebe v životě rozhodně nepotřebujete

Za některými typy mužů je lepší zavřít dveře a více je neotevřít. Odhalte spolu s námi, koho se to týká.

Dali jste si do nového roku nějaké předsevzetí? Pokud ne, máme pro vás jedno tip. Máte ideální příležitost opustit všechny muže, kteří vaší psychice nepřidávají v tom nejlepším. Je jedno, zda jde o kolegu, kterého tajně milujete a doufáte, že si toho všimne, nebo o chlapa, se kterým trávíte noci a věříte, že jednou svoji ženu opustí. Dejte pomyslnou stopku všem mužům, kteří pro vás nejsou přínosem. Podívejte se, komu byste měli dát rozhodně sbohem.

Muži, kteří neustále hledají sami sebe
Toto je speciální kategorie chlapů, které byste se měli vyhnout skutečně obloukům. Přestože jsou většinou mimořádně galantní, milí, laskaví, vlastně nevědí, co od života chtějí. Neustále hledají sami sebe, bádají nad tím, po čem touží, zároveň jsou poměrně nestálí a vyžadují velkou dávku svobody. Pokud jim ji nedáte, sami ve svazku trpí a projevuje se to mnohými nedorozuměními.

Často se stává, že se nedokážou odpoutat od své ex a pravidelně se hrabou v minulosti. Ve fázi tohoto osobnostního hledání se nedokážou na nic soustředit a vztah dávají do pozadí.

Sukničkáři, kteří milují sama sebe
Pokud máte takového muže ve svém životě, byť jen náznakem, velmi rychle se s ním rozlučte. Je to to nejhorší, co vás může potkat. Kombinace sukničkáře, který miluje sám sebe a je ze sebe nadšený je snad to nejhorší, co vás může potkat. Tento chlap vždycky bude myslet jen na sebe. On bude na prvním místě, stejně jeho potřeby a touhy.

Pohraje si s vámi, naslibuje vám hory – doly, ale pokud ho přestanete bavit, zkrátka u něj padnete v zapomnění. A vám v tom lepším případě zůstane po něm jen prázdné místo, v tom horším zlomené srdce. Ono člověk se do nich rychle zamiluje, nicméně jde o tenký led. Věřte, že budete mnohem víc trpět, než byste chtěli. Zkrátka hledejte štěstí nejde jinde, tohle cesta nebude.

Related Posts

Comments

PR článek

Nejnovější články