- Reklama -zprávy
- Reklama -udalosti

Nejkrásnější eco-chic městské SPA, ve kterých dokážete perfektně zresetovat: Toto byste svému tělu měli dopřát

Podívejte se spolu s námi na výjimečná místa, kde najdete duševní klid, objevíte svoji vnitřní krásu a zároveň potěšíte i své oči. Městské SPA, které se řadí mezi skutečně fascinující.

SO SPA, Vídeň
Pokud se vám nechce jezdit daleko, hned u sousedů si můžete vychutnat opravdu výjimečné procedury, s dokonalým výhledem a výjimečnou filozofií samotného konceptu. Stylové lázně SO SPA se nacházejí v centru Vídně a snadno se k nim dostanete přes Schwedenplatz.

Drží se symbiózy tradic, umění a ekologie. Jednoduché a elegantní, ve stylu architekta Jeana Nouvela. Šedý beton se potýká s černou a bílou v kombinaci s jedinečnými barvami. Spousta květin a obrovské bílé orchideje, vás přenesou pocitově do pralesa k vodopádům. Faktor dobré nálady se vám zde rozhodně vyšplhá na maximum.

Užijte si saunování výhledem na Dóm svatého Štěpána. Nechte se hýčkat procedurami z různých kontinentů, které vám ušijí přesně na míru. Nikde ve Vídni to není lepší než v těchto denních městských SPA. Pokud si chcete vychutnat opravdu kouzelný a romantický den ve dvou, tady je to k tomu stvořené.

Augustine Spa, Praha
Toto místo je ukryto v srdci bývalého Augustiniánského kláštera ze 13. století, jehož velmi klidný duch byl na tomto místě zachován a odráží se obzvláště v unikátních procedurách, inspirovanými historií. Jedná se o jedno z nejluxusnějších, eco-chic městských lázní v Praze. Kromě kouzelných prostor se mohou pyšnit i čistotou produktů, díky kterým člověk najde duševní klid a objeví opět sama sebe.

„V Augustině Spa si nezakládáme jen na fyzické relaxaci, ale i uvolnění mentální a spirituální. Zde uniknete stresu moderního světa a znovu objevíte sami sebe. S Augustine procedurami, které propojují wellness s historií, pošlete vaši mysl, tělo i duši na klidnou cestu, spjatou s historií místa, ve kterém se SPA nachází. V naší jedinečné lázeňské tradici se historie a příroda spojují a vytvářejí tak léčivé osobní útočiště, čas na znovusjednocení a zaměření na celkovou pohodu,“ říká Karolína Polatová – marketing supervisor z Augustine, a Luxury Collection Hotel, Prague.

„Umění masáží je stará léčebná technika používaná civilizacemi z celého světa po staletí na podporu zdraví, uvolnění napětí a obnovu vitality. Masážní techniky se v jednotlivých kulturách liší a poskytují nám celou řadu inspirací, které ve SPA využíváme. Proto je pro Augustine Spa důležité v procedurách odrážet historii místa i destinace.“

Nejvýznamnějšími jsou tzv. „Signature“ procedury jako je Monastery Spa Ritual, celkový očistný rituál, a Augustine Time, léčebná cesta zaměřená na individuální potřeby. I mezi šesti druhy masáží najdete několik unikátních, jako například „Augustine Signature Massage“, ideální pro relaxaci a úlevu od svalového napětí, nebo „Calming Candle Massage“, uklidňující masáž svíčkou vytvořenou pro vrácení vnitřního klidu a klidnějšího stavu mysli. Z tohoto místa zkrátka nebudete chtít odejít.

Related Posts

Comments

PR článek

Nejnovější články