- Reklama -zprávy
- Reklama -udalosti

Nezapomenutelná svatba v přírodě je snem každé nevěsty

Farma Michael ležící na Nedvězí, je obklopena romantickou krajinou a klidným prostředím nedaleko slapské přehrady. Svatba v přírodě je přesně to, po čem již dlouhé roky toužíte? Tato farma vám takovou svatbu a mnoho jiného může zajistit.V areálu je možné využít mnoho aktivit, nejen ubytování či jednodenní svatbu.

Svatba pro princezny

Snad každá žena touží mít krásnou svatbu, překrásné šaty a takové místo pro veselku, které bude jednoduše pohádkové. Farma je řešena jako tvrz. To znamená, že je oddělena od okolních domů, celkově od veřejnosti. Takže svatba na takovém místě, bude jistě nádherná a pouze pro vás a vaše nejbližší.To je také jeden z důvodů, proč farmu navštěvují celebrity a známé tváře. Svou svatbu tu slavila například Miss World Taťána Kuchařová, Juraj Jakubisko, Pavel Němec a mnoho jiných.

Velmi příjemný je také fakt, že lze celou svatbu objednat na klíč. Vyškolení profesionálové, se postarají jak o výzdobu, tak i o chutné pohoštění. Celý obřad, ale i oslava, se nese v příjemném duchu v boho prostředí, které na vás dýchá osobitou atmosférou.

Nejen svatby

Farma umožňuje své prostory i profiremní akce, školení a mnoho jiných aktivit pro více lidí. Doporučujeme zde strávit delší čas, alespoň pár dnů. A to především v letních měsících, kdy je možné využít koupání v slapské přehradě. Můžete však využít bazén přímo na farmě. Po koupání neprahnete, ale rádi byste zažili svět z koňského sedla? Farma pořádá léčebné vyjížďky na koních ve společnosti fyzioterapeuta, ale i tradiční vyjížďky po krásném okolí.   

Pokud i tato nabídka není pro vás, možná budete chtít využít golf, wellness či posilovnu. Jednoduše řečeno, Farma Michael má své kouzlo a firemní večírky jako závěrečná tečka pro vaše zaměstnance, může být skvělý ukazatel toho, jak vám na vašich lidech záleží. 

Related Posts

Comments

PR článek

Nejnovější články