- Reklama -zprávy
- Reklama -udalosti

Zima nám pomalu klepe na vrátka – už máte svoji zimní dovolenou naplánovanou?

Někdo rád vyrazí za dobrodružstvím na Šumavu, do Krkonoš, Jizerských hor, na Vysočinu či kamkoli jinam. Jiní jsou zapálení lyžaři, a tak raději zvolí návštěvu u našich sousedů a užijí si tu nejpůsobivější lyžovačku vůbec. Lyžování v Rakousku nabízí dlouhé svahy s nádhernými panoramaty vhodné pro zkušené, ale i začínající lyžaře, proto patří svahy našich sousedů k těm nejoblíbenějším.  

Několik tipů pro lyžování v Rakousku

Lyžování Rakousko – například St. Anton am Arlberg je ideál pro alpského lyžování a proslavené místo pro zimní sporty. Pokud do Rakouska pojedete jako úplný lyžařský začátečník, mezi 350-ti certifikovanými lyžařskými instruktory si zajisté najdete toho pravého, který vás to naučí. 

Hintertux – Zillertalské údolí, ideální lyžování na ledovci Rakousko. Lidé jej přezdívají králem ledovců, jistě zaslouženě. Pyšnit se může celoročním provozem a několika svahy, které jsou dlouhé až tři tisíce metrů. 

Dalším oblíbeným ledovcem je Sölden. Oblast Ötztal s více než 250 třítisícovkami. Jedná se o největší lyžařskou ledovcovou oblast v Rakousku. Lyžařské podmínky tu najdete od podzimu do jara.

Stubaiský ledovec najdete dvacet kilometrů od Innsbrucku v Tyrolsku. Nachází se zde 110 kilometrů sjezdových tratí všech obtížností. Užít si můžete gondoly až pro šest osob, které vás vyvezou do výšky necelých třech kilometrů. Pro ty, kteří milují zážitky, je 10-ti kilometrový sjezd Wilde Grube ideální. Dostanete se z něj až na parkoviště pod ledovcem.

Zážitky a výhody v jednom

Využijte různé balíčky lyžování v Rakousku se skipasem, které nabízí například Traveller. Vybírejte z mnoha možností a výhodných cen pro vaše děti, ale i pro vás. A pokud si po náročném dni na svahu budete chtít odpočinout, termální lázně Rakousko vám relax dopřejí.

Related Posts

Comments

PR článek

Nejnovější články