- Reklama -zprávy
- Reklama -udalosti

Matrace na míru mají velký podíl na spokojeném a především kvalitním spánku

Situace se postupně lepší, ale i tak je u nás stále mnoho obyvatel, kteří nemění své matrace dostatečně často nebo je nepřizpůsobují změnám, které se u nich s přibývajícím věkem odehrávají. To je velká škoda. Matrace totiž umí udělat velkou službu, co se týče kvality našeho spánku.

Proč investovat do matrace na míru?

Jestliže se rozhodnete pro koupi matrace na míru, s velkou pravděpodobností budete litovat, že jste tak neučinili již dávno. Konečně vám poskytne takovou oporu, kterou by měla, vybavíte-li postel zároveň kvalitním lamelovým roštem, budou spolupracovat a nejenže matrace déle vydrží, ale její službu využijete na maximum.

Matraci bychom měli volit podle naší váhy i výšky. Pokud jste během posledních let přibrali, je potřeba vybírat matraci jinou, než takovou, která vám sloužila doteď. Matrace do postele navrhují nejlepší profesionálové a specialisté v oboru zdravého spánku. Jsou u nich kombinovány nejmodernější trendy a technologie. Díky tomu je životnost matrací dlouhá v nejvyšší kvalitě. Ohled berte i na tvrdost, a zda je vám taková příjemná. Důležitý je i materiál, rozměry nebo kompatibilita s již zmiňovaným roštem.

Matrace na míru je možné vyrobit i pro atypické rozměry postele.

Luxusní matrace pro náročné

Pokud si chcete dopřát to nejlepší, zvolte luxusní matrace. Jedná se o exklusivní matrace pro náročné zákazníky. Kupříkladu na matrace.purtex.cz můžete právě teď koupit matraci Boxspring, která se skládá z několika vrstev polyurethanových pěn s vysokou objemovou hmotností a studených pěn CoolFlex®. Čeká vás vysoká pružnost, tvarová stálost, dlouhá životnost. Jádro tvoří hustá síť mikrotaštičkových pružin v pouzdrech. Pružiny jsou členěny do 7 anatomických zón. Matrace Boxspring má klinické hodnocení. Potah je v exkluzivním provedení s prošitou vrstvou „visco“ paměťové pěny ViscoFoam® pro skvělý odpočinek.

Related Posts

Comments

PR článek

Nejnovější články