- Reklama -zprávy
- Reklama -udalosti

Hotel pro rodiny s dětmi – pohodlné ubytování v přírodě Krkonoš

Krkonoše jsou perfektní lokalitou, kam můžete vyrazit na dovolenou. Na své si totiž přijdou milovníci aktivních dovolených a pohybu, ovšem volné chvíle zde můžete také strávit odpočinkem v klidném prostředí. Hotel je perfektně vybaven pro děti, vyrazit tak můžete s celou rodinou.

Ubytování v Krkonoších s dětmi

Ideální ubytování v Krkonoších s dětmi nabízí ProFamily Hotel TOP Benecko. S oblibou sem vyráží rodiny s dětmi, ovšem jde také o skvělou volbu, pokud hledáte ubytování pro školu či ubytování pro školku. Díky tomu, že se nachází hotel u sjezdovky, můžete sem vyrazit na lyžařský výcvik. Ovšem ani v létě se zde děti rozhodně nudit nebudou, lze zde uspořádat třeba letní tábor. Hotel zajistí různé pobyty pro školy, například i adaptační pobyty a adaptační kurzy.

Hotel pro rodiny s dětmi

Hotel pro rodiny s dětmi kombinuje zábavu pro děti i dospělé. Děti se mohou těšit na vnitřní hernu plnou hraček, stolní fotbálek, venkovní hřiště s klouzačkou, houpačkou, pískovištěm a srubem. Během letních prázdnin je připravován animační program, takže se děti rozhodně nudit nebudou. Dospělí si mohou dopřát relax v privátním wellness či si užít romantickou večeři s lahví vína.

Hotel pro děti Krkonoše

Pokud hledáte ten pravý hotel pro děti, Krkonoše již čekají. Personál věnuje samozřejmě pozornost také bezpečnosti dětí – elektrické zásuvky jsou vybaveny dětskou záslepkou, každý pokoj má požární hlásič a hotel je vybaven kamerovým systémem společných prostor. Ať už vyrazíte s rodinou, či hledáte ubytování pro školy, můžete se spolehnout, že děti zde budou v bezpečí.

Benecký hotel nabízí pohodlí, skvělou vybavenost a také skvělé jídlo. Vyrazte na výlet do krásné přírody, za sportem, za odpočinkem či lahodným jídlem. Na své si zde přijde každý.

Related Posts

Comments

PR článek

Nejnovější články