- Reklama -zprávy
- Reklama -udalosti

Dragomir: Okuste jedinečná vína z bulharské přírody

Dragomir je bulharským vinařstvím, které osloví zejména červenými víny. V Bulharsku navíc najdete také řadu dalších vinařství, které se ve vínu opravdu vyznají a láhev z jejich produkce je opravdovým potěšením.

Dragomir

Vinařství Dragomir odhaluje neuvěřitelný potenciál bulharské přírody a vytváří zajímavá a nezapomenutelná vína, která jsou vyráběna převážně z bulharských odrůd révy vinné. Vinný dům je vybaven moderními stroji a sudy nejvyšší třídy. Hrozny jsou pěstovány ve dvou bulharských mikroregionech. Vinice v Západotrácké nížině je osázena bulharskými odrůdami Mavrud a Rubín. Další pozemek v Jižním Sakaru je pak osázen odrůdami Rubín, Cabernet Sauvignon, Cabernet Franc, Merlot, Syrah a Petit Verdot.

Katarzyna

Pokud hledáte víno, které se vyrovná produkci známých evropských vinařství, pak vyzkoušejte vína z vinařství Katarzyna. Hrozny totiž pochází z mimořádně úrodné oblasti, která se nachází ve stejné zeměpisné šířce jako některá z nejznámějších vinařských oblastí v Evropě. Vinařství se nachází v nejjižnější části Bulharska, pouhé dva kilometry od hranic s Řeckem – na úpatí východních Rhodopů. Jde o kopcovitou oblast, která je velmi malebná a přitom divoká.

Four Friends

Vinařství Four Friends disponuje 40 hektary vinic v perfektní oblasti pro pěstování vinné révy. Jde o Tráckou nížinu, tento region je proslulý svou tisíciletou vinařskou tradicí. Čtyři milovníci vína se proto rozhodli tuto tradici obnovit. Vínům je věnována velká péče – hrozny jsou sbírány ručně, každý z nich je pečlivě kontrolován a do výroby se tak dostávají pouze zdravé a čisté hrozny. Víno zraje v dubových sudech a získává tak specifickou chuť díky kontaktu vína s dubem.

Bulharská vinařství nabízí rozmanitou nabídku. Ochutnejte jedinečná červená vína, která vás svou chutí osloví.

Related Posts

Comments

PR článek

Nejnovější články