- Reklama -zprávy
- Reklama -udalosti

Moje švagrová mě neustále škádlila: Nakonec jsem se neudržela a prozradila, co o ní vím

Jak naše známá Laura přiznává, kdyby nebyla Kamila její švagrovou, s takovou ženou by nemohla mít nic společného. Rozhodně by nemohla být její přítelkyní. Kamila Lauru neustále popichovala, až jí jednoho dne přetekla pověstná sklenice trpělivosti. Prozradila, co věděla…

Já jsem měla staršího bratra, ona si vzala mladšího
Laura si vzala toho staršího bratra, Kamila zase mladšího. Zatímco byla Laura v rodině dvou bratrů už 6 let, Kamila byla její švagrovou jen pár měsíců: „Mého švagra Milana si vzala jen po roční známosti a za tu dobu jsme se moc nestýkali, protože pracovali v zahraničí. Po svatbě se rozhodli usadit doma na Slovensku, a protože s mým mužem Robem měl Milan skvělé sourozenecké vztahy, začali jsme se všichni čtyři setkávat poměrně často. Chození na společné večery, společné prodloužené víkendy, to všechno jsem prožívala jen se zaťatým sáňkou a sklenkou vína v ruce,“ říká hned na úvod Laura, které švagruje svými nemístnými komentáři, vtipy, popichováním a celou svou osobností lezla pěkně na nervy.

Kdyby nebyla mojí švagrovou, neměla bych si s ní co říct
Kamila byla podle Laury neskutečně sebevědomá, arogantní, namyšlená a neakceptovala žádné další názory. Bylo těžké si s ní povídat, protože všechno hned otočila na sebe: „Na druhé straně rozhodně jsem neměla potřebu se jí svěřovat se svými myšlenkami, nedejbože starostmi. Nevěřila jsem jí. Pokud bychom nebyli švagrové kvůli výdeji za dva bratry, takovou ženou bych opovrhovala a neztrácela s ní čas zbytečnými debatami,“ objasňuje dále Laura, kterou Kamila atakovala stále častěji, přičemž to dělala velmi mazaně a jakože nechtěně.

Jednou si vyslechla švagrinin telefonát
Jednou, úplnou náhodou zaslechla Laura Kamilu telefonovat na balkoně jejich domu, jak si povídá pravděpodobně s nějakou svou kamarádkou: „Ačkoli jsem chtěla hned odejít, nedalo mi to, když jsem zaslechla poslední větu. Prý se Milan nikdy nesmí dozvědět o tom, co se stalo před svatbou na rozlučce se svobodou v zahraničí,“ popisuje situaci Laura, která raději rychle odešla, než ji švagrová uviděla. Ale od té doby vždy, když se na ni podívala, jak se lepí na její švagra, nemohla se zbavit toho pocitu hnusu, který k ní přechovávala.

Podpíchla mě citlivým tématem, prozradila jsem, co vím
„Jednoho večera při sklence vína u nás doma však skutečně prostřelila a já jsem se nezdržela. Začala se nemístně vyptávat na to, proč ještě nemáme děti. Přitom musela od mého švagra vědět, že se už dlouho snažíme, ale bezvýsledně. Téma dítěte bylo pro mě velmi citlivé téma, a proto to byla poslední kapka mé sklenice trpělivosti. Tak jsem jí úder vrátila. Odpověděla jsem jí, že na tom pořád pracujeme a ona by se měla raději soustředit na své problémy. Například na to, jak docílit, aby se Milan nikdy nedozvěděl o tom, co se stalo na rozloučení se svobodou,“ říká Laura. Po těchto slovech zůstala Kamila jako opařená a Milan neváhal a začal se vyptávat. Když Kamila neodpověděla, Laura prozradila, co si tehdy vyslechla. Nakonec se Milan dozvěděl pravdu přímo od ní, jak se ještě toho večera dozvěděli od něj po telefonu. Prý s tou lhářkou a nevěrnicí skončil a chce se rozvést. Prý cosi tušil, ale nechtěl si to připustit. Přestože Laura nerada viděla svého dobráka švagra na dně, alespoň se zbaví takové pijavice a otřesné lhářské ženské jakou Kamila je.

Related Posts

Comments

PR článek

Nejnovější články